SZKLANA BOMBKA Z OKIENKIEM ~ KOPCIUSZEK ~


Duża, szklana bombka choinkowa z wizerunkiem bohaterki baśni autorstwa braci Grimm. Ozdobiona techniką serwetkową, malowana farbami akrylowymi, szlifowana ręcznie i wielokrotnie lakierowana werniksem wodnym. Warstwowe dekorowanie bombki daje niezwykły efekt przestrzenny i pozwala na „zajrzenie do wnętrza bombki”, gdzie znajduje się drugi obrazek. Okienko ozdobione zostało wypukłym dekorem z cyrkoniami. Biżuteria Kopciuszka to duże kryształowe kamienie z kolorze błękitu. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki wykończona została dwoma szyfonowymi wstążkami. Bombka zapakowana jest w kartonowe pudełko.

Ten wyjątkowy przedmiot może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Do bombki możesz u nas zamówić metalowy stojak w cenie 5 PLN.

 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-1 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-2 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-3 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-4 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-5 szklana-bombka-z-okienkiem-kopciuszek-6
WYMIARY: 18 cm
CENA: 55 PLN / 1 SZT
KOSZT PRZESYŁKI: 18 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*