BOMBKI W DREWNIANYM PUDEŁKU ~ MY CHRISTMAS ~


Ekskluzywny komplet bombek choinkowych, zamknięty w drewnianym pudełku. Wewnątrz pudełka znajduje się sześć przestrzennych bombek akrylowych. Każda jest inna, zdobiona świątecznym obrazkiem dzieci w zimowym anturażu, ręcznie malowana farbami akrylowymi, wielokrotnie lakierowana na wysoki połysk i szlifowana ręcznie. Każda bombeczka zawiera wewnątrz naturalny susz: mech, szyszki, sosnowe igiełki, kawałki brzozowej kory, owoce głogu i listki. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Górę bombki zdobią wstążeczki w czerwoną krateczkę. Dla ułatwienia zawieszenia dekoracji, każda bombka posiada zawieszkę z czerwonego sznureczka woskowanego. Całość utrzymana w stylu vintage.

Pudełko wykonane zostało z drewna sosnowego i również ozdobione techniką decoupage, malowane farbami akrylowymi, lakierowane półmatowym werniksem wodnym, szlifowane ręcznie i postarzane bitumem. Wnętrze pudełka malowane i cieniowane bejcą w kolorze żółtym i brązowym. Wieko pudełka wykończone zostało złotym brokatem i czerwonymi cyrkoniami.

W zależności od życzenia Klienta bombki układamy na papierowym sianku lub mchu naturalnym.

Nietłukące się bombki choinkowe to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych rodziców małych dzieci. Ten wyjątkowy komplet to wspaniały pomysł na bożonarodzeniowy prezent.

Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 1 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 2 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 3 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 4 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 5 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 6 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 7 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 8 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 9 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 10 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 11 Bombki w drewnianym pudełku My Christmas 12
WYMIARY: pudełko – 29 cm x 19 cm, wys. 13,5 cm, bombki – 8 cm
CENA: 180 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 18 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*