BOMBKA W PUDEŁKU ~ I LOVE VINTAGE CHRISTMAS ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę. Bombka zapakowana jest w tekturowe, ręcznie robione pudełko zdobione techniką decoupage i postarzane; pudełeczko przewiązane jest cienką wstążeczką.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 2 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 1 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 3 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 4 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 5 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 6 Bombka w pudełku I love Vintage Christmas 7
WYMIARY: 8 cm
CENA: 39 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*