KOMPLET 2 BOMBEK ~ ANIOŁKI W KORONKACH ~


Komplet dwóch niedużych akrylowych medalionów zdobionych techniką serwetkową i ręcznie malowanych farbami akrylowymi. Świąteczny klimat dekoracji wzmacnia wypukła, malowana koronka pokryta brokatem, skrzącym się w świetle choinkowych lampek. Górę każdej bombki zdobi wstążeczka i metalowa zawieszka w kształcie gwiazdki.

Stwórz swój własny komplet i wybierz dwa z czterech proponowanych wzorów. Bombeczki sprzedawane są w małych kartonowych pudełeczkach z przezroczystym wieczkiem.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoja choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 1 Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 2 Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 3 Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 5 Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 6 Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 4Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 7Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 8Komplet 2 bombek Aniołki w koronkach 9aKomplet 2 bombek Aniołki w koronkach 9
WYMIARY: 7 cm
CENA: 29 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , ,Zostaw komentarz

 
*