PISANKI W PUDEŁKU ~ VINTAGE BUNNIES ~


Ekskluzywny komplet pisanek zamknięty w drewnianym pudełku. Wewnątrz pudełka znajdują się cztery drewniane jajeczka. Każde jest inne, zdobione świątecznym obrazkiem zajączków. Pisanki wykonane techniką decoupage, ręcznie malowane farbami akrylowymi, wielokrotnie lakierowane na wysoki połysk i szlifowane ręcznie. Pisanki można umieścić w wielkanocnym stroiku, w koszyczku ze święconką lub powiesić. Dla ułatwienia zawieszenia dekoracji, każda pisanka posiada biżuteryjną zawieszkę oraz łańcuszek w kolorze starego złota. Całość utrzymana w stylu vintage.

Pudełko wykonane  z drewna sosnowego i również zdobione techniką decoupage oraz malowane i cieniowane bejcami. Lakierowane półmatowym werniksem wodnym, szlifowane ręcznie i postarzane bitumem. Pisanki ułożone na jucie.

Nietłukące się pisanki to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych rodziców małych dzieci. Ten wyjątkowy komplet to wspaniały pomysł na wielkanocny prezent.

 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 1 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 2 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 3 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 4 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 5 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 6 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 7 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 8 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 9 Pisanki w pudełku Vintage Bunnies 10
WYMIARY: pudełko – 17,5 cm x 17,5 cm, wys. 8 cm, pisanki – 9 cm
CENA: 89 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 16 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*