BUTELKA SZKLANA, PIERSIÓWKA ~ KACZKI ~


Wyjątkowa, szklana, płaska butelka zdobiona techniką decoupage i malowana ręcznie farbami akrylowymi. Wielokrotnie lakierowana werniksem wodnym i szlifowana ręcznie, cieniowana i postarzona bitumem w płynie. Butelka z przodu ozdobiona została wypukłym, akrylowym dekorem w kształcie serduszka, które tworzy okienko. Warstwowe dekorowanie butelki daje niezwykły efekt przestrzenny i pozwala na „zajrzenie” do jej wnętrza, gdzie znajduje się drugi obrazek. Dzięki temu możemy również swobodnie obserwować poziom cieczy. Góra butelki ozdobiona została sznurkiem i drewnianymi koralikami.

Ta poręczna buteleczka zmieści w sobie 200 ml napoju, nadaje się do przechowywania w domowych barkach, stanie się piękną i oryginalną ozdobą w każdym domu.

Ozdobne butelki świetnie nadają się do rozlewania domowej produkcji nalewek, wódki i innych trunków. Tak podarowane domowe wyroby to ekskluzywny prezent na każdą okazję. Polecamy szczególnie wielbicielom ptaków i przyrody, leśnikom, myśliwym, zapalonym grzybiarzom i wszystkim ceniącym sobie niepowtarzalne suweniry.

Butelka szklana, piersiówka Kaczki 1 Butelka szklana, piersiówka Kaczki 2 Butelka szklana, piersiówka Kaczki 3 Butelka szklana, piersiówka Kaczki 4 Butelka szklana, piersiówka Kaczki 5

WYMIARY: pojemność 200 ml, wys. 16 cm, szer. 7 cm
CENA: 39 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*