BUTELKA SZKLANA, PIERSIÓWKA 100 ML ~ ŁOŚ ~


Wyjątkowa, szklana, płaska butelka zdobiona techniką decoupage i malowana ręcznie farbami akrylowymi. Wielokrotnie lakierowana werniksem wodnym i szlifowana ręcznie, cieniowana i postarzona bitumem w płynie. Butelka z przodu ozdobiona została wypukłym, akrylowym dekorem w kształcie serduszka, które tworzy okienko. Warstwowe dekorowanie butelki daje niezwykły efekt przestrzenny i pozwala na „zajrzenie” do jej wnętrza, gdzie znajduje się drugi obrazek. Dzięki temu możemy również swobodnie obserwować poziom cieczy.Szyjka butelki ozdobiona została bawełnianym sznurkiem z drewnianymi koralikami.

Ta poręczna buteleczka zmieści w sobie 100 ml napoju, nadaje się do przechowywania w domowych barkach, stanie się piękną i oryginalną ozdobą w każdym domu. Ozdobne butelki świetnie nadają się do rozlewania domowej produkcji win, wódki a także soków. Tak podarowane domowe wyroby to ekskluzywny prezent na każdą okazję. Polecamy szczególnie wielbicielom przyrody, leśnikom, myśliwym, zapalonym grzybiarzom i wszystkim ceniącym sobie niepowtarzalne suweniry.

 Butelka szklana, piersiówka Łoś 1 Butelka szklana, piersiówka Łoś 2 Butelka szklana, piersiówka Łoś 3 Butelka szklana, piersiówka Łoś 4 Butelka szklana, piersiówka Łoś 5 Butelka szklana, piersiówka Łoś 6 Butelka szklana, piersiówka Łoś 7
WYMIARY: pojemność 100 ml
CENA: 29 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*