SZKLANA BOMBKA Z OKIENKIEM ~ ANIOŁ W LESIE ~


Duża, szklana bombka choinkowa ozdobiona techniką serwetkową, malowana farbami akrylowymi, szlifowana ręcznie i wielokrotnie lakierowana werniksem wodnym. Warstwowe dekorowanie bombki daje niezwykły efekt przestrzenny i pozwala na „zajrzenie do wnętrza bombki”, gdzie znajduje się drugi obrazek. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki wykończona dwoma wstążkami. Bombka zapakowana jest w kartonowe pudełko.

Ten wyjątkowy przedmiot może ozdobić Twoją choinkę, bombkę możesz umieścić na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Do bombki możesz u nas zamówić metalowy stojak w cenie 5 PLN.

Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 1 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 2 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 3 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 4 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 5 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 6 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 7 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 8 Szklana bombka z okienkiem Anioł w lesie 9
WYMIARY: 18 cm
CENA: 50 PLN / 1 SZT
KOSZT PRZESYŁKI: 18 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*