BOMBKA W PUDEŁKU ~ ANIOŁY ~


Płaska plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Bombka utrzymana w stylu vintage. Wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie gładka. Boki bombki ozdobione zostały perełkami w płynie w dwóch kolorach i przyprószone brokatem skrzącym się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona białą i różową wstążeczką. Całość zapakowana w ozdobne, kartonowe pudełeczko z tłoczonym wzorem.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Bombka w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami wysyłana jest w dodatkowym kartonowym pudełku.

Bombka w pudełku Anioły 1 Bombka w pudełku Anioły 2 Bombka w pudełku Anioły 3 Bombka w pudełku Anioły 4 Bombka w pudełku Anioły 5 Bombka w pudełku Anioły 6

WYMIARY: 12 cm
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*