PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW ~ ITALIA ~


Wyjątkowe podziękowanie dla rodziców Państwa Młodych w formie minialbumu w pudełku, mające przywodzić na myśl skąpaną w słońcu Sycylię. Karty albumu wykonane są z tektury Beermat o grubości 1mm. Album składa się z trzech kart połączonych ze sobą turkusowym sznurkiem z koralikami. Każda strona ozdobiona jest papierem do scrapbookingu lub wykonanymi metodą decoupage i ręcznie przeszywanymi tekturkami oraz różnymi tematycznymi elementami dekoracyjnymi. Na wewnętrznej środkowej karcie znajduje się treść podziękowania, po lewej stronie zdjęcie Panny Młodej lub Pana Młodego z czasów dzieciństwa a po prawej wspólne zdjęcie Młodych.
W cenę albumu wliczony jest koszt wywołania zdjęć, jeśli zostaną przesłane w formie elektronicznej. Album może być również przygotowany do samodzielnego uzupełnienia zdjęciami.

Podziękowanie dla rodziców Italia 1 Podziękowanie dla rodziców Italia 2 Podziękowanie dla rodziców Italia 3 Podziękowanie dla rodziców Italia 4 Podziękowanie dla rodziców Italia 5 Podziękowanie dla rodziców Italia 6 Podziękowanie dla rodziców Italia 7

WYMIARY: 20cm x 20cm,
CENA: 69 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: ,Zostaw komentarz

 
*