ŚlubJuż po zaręczynach, ustaliliście datę ślubu, jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu zbliża się wielkimi krokami i… zaczyna się szaleństwo przygotowań! Chcecie by ten dzień zyskał wyjątkową, niebanalną i stylową oprawę? Pomożemy Wam!

Świat scrapbookingu nieustannie się zmienia. Powstają nowe urządzenia, w sklepach dostępne są profesjonalne media, piękne, ekskluzywne papiery a projektanci prześcigają się w pomysłach na nadruki. Staramy się podążać z duchem czasu, nie zapominając jednak, że sekret piękna tkwi w naturalnych elementach, w rzemieślniczej dokładności i w wyobraźni. Stąd w naszych pracach naturalne susze, drewniane elementy, ptasie pióra i mnóstwo roślinnych i zwierzęcych motywów. Uwielbiamy wyzwania i oryginalne pomysły, dlatego proponujemy niebanalne rozwiązania i projektujemy na zamówienie klientów. Możecie wybrać już istniejący wzór, dowolnie go zmodyfikować lub wymyślić swój własny, a my urzeczywistnimy Wasz pomysł. Ulubione kolory, motywy, detale sugerujące Wasze pasje, Waszą pracę, dowolne fotografie i elementy dekoracyjne – to wszystko może nadać Waszym zaproszeniom wyjątkowy i oryginalny charakter. Inspiracji możecie poszukać w galerii zrealizowanych projektów. Pamiętajcie, że to Wasz dzień i wszystko może być takie, jak sobie wymarzycie!

Zanim zamówisz, prosimy przeczytaj Regulamin Zakupów Produktów Ślubnych.
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z przyjęciem warunków w nim zawartych.

Jeśli nie wiecie, jakich informacji potrzebujemy i w jakiej formie je przesłać, skorzystajcie z naszego niezbędnika: Zaproszenia ślubne – niezbędnik.