PODZIĘKOWANIA – GIPSOWE ANIOŁKI I SERDUSZKA


Bialutkie gipsowe figurki aniołków i serduszek schowane w przezroczystym tiulu, przewiązane wstążeczką i z dołączoną spersonalizowaną zawieszką. Te urocze maleństwa idealnie sprawdzą się jako podziękowania dla gości podczas chrzcin, komunii czy wesela.

Wybierz jedną figurkę lub mix, dobierz kolor wstążeczki i prześlij nam tekst do wydrukowania. Jeśli nie masz pomysłu, podeślemy propozycje.

Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 1 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 2 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 3 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 4 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 5 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 6 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 7 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 8 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 8a Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 9 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 10 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 11 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 12 Podziekowania - Gipsowe aniołki i serduszka 13
WYMIARY: ok. 5 cm x 7 cm
CENA: 2 PLN / szt
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN – do 25 szt, 18 PLN – do 5kg lub odbiór osobisty po przedpłacie
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*