BOMBKA CHOINKOWA W PUDEŁKU ~ ZABAWY NA ŚNIEGU 2014 ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz przedstawiający stojące na śniegu dzieci i choinkę. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę. Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem, pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Bombka choinkowa w pudełku Zabawy na śniegu 2014 1 Bombka choinkowa w pudełku Zabawy na śniegu 2014 2 Bombka choinkowa w pudełku Zabawy na śniegu 2014 3 Bombka choinkowa w pudełku Zabawy na śniegu 2014 4 Bombka choinkowa w pudełku Zabawy na śniegu 2014 5

WYMIARY: 8 cm
CENA: 45 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,
2 Komentarzyaguul
7 yearss ago


jestem zainteresowana zakupem większej ilości bombek, czy mogę prosić o numer kontaktowy do Państwa?
Pozdrawiam,
Agnieszka

    Alex
    7 yearss ago


    Pani Agnieszko, wysłaliśmy wiadomość na maila. :-)


Zostaw komentarz

 
*