BOMBKA W PUDEŁKU ~ DZIEWCZYNKA Z PIESKIEM ~


Plastikowa, płaska bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na nią elementy tworzą jeden obraz. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę.
Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem, pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoja choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Bombka choinkowa w pudełku Dziewczynka z pieskiem 1 Bombka choinkowa w pudełku Dziewczynka z pieskiem 2 Bombka choinkowa w pudełku Dziewczynka z pieskiem 3 Bombka choinkowa w pudełku Dziewczynka z pieskiem 4 Bombka choinkowa w pudełku Dziewczynka z pieskiem 5

WYMIARY: 9 cm
CENA: 45 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*