BOMBKA W PUDEŁKU ~ DZIEWCZYNKA I PTASZKI ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Z przodu bombki znajduje się dziewczynka dokarmiająca ptaszki, tył zdobią ptaki siedzące wśród krzewów pokrytych śniegiem. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę. Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem, pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.
Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Bombka w pudełku Dziewczynka i ptaszki 1 Bombka w pudełku Dziewczynka i ptaszki 2 Bombka w pudełku Dziewczynka i ptaszki 3 Bombka choinkowa Dziewczynka i ptaszki 4 Bombka choinkowa Dziewczynka i ptaszki 5

WYMIARY: 8 cm
CENA: 35 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*