KOMPLET BOMBEK W PUDEŁKU ~ PTASZKI ~


Komplet czterech okrągłych, plastikowych bombek choinkowych w pudełku. Ozdobione techniką serwetkową i ręcznie malowane farbami akrylowymi, wielokrotnie lakierowane bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Bombki są idealnie gładkie. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Każda z bombek została dodatkowo przyozdobiona niebieską wstążeczką w kratkę.
Bombki zapakowane zostały w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem, pudełeczko przewiązane bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.

Nietłukące się bombki choinkowe to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowe drobiazgi mogą ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić je na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Komplet bombek w pudełku Ptaszki 1 Komplet bombek w pudełku Ptaszki 2 Komplet bombek w pudełku Ptaszki 3 Komplet bombek w pudełku Ptaszki 4 Komplet bombek w pudełku Ptaszki 5

WYMIARY BOMBKI: 6 cm
CENA: 69 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , ,Zostaw komentarz

 
*