BOMBKA CHOINKOWA W PUDEŁKU ~ PRZYJACIELE Z PÓŁNOCY ~


Plastikowa, płaska bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz, jednakowy po obu stronach bombki. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie gładka. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona błękitną wstążeczką w kratkę.
Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem przyprószonym brokatem i elementem decoupage, nawiązującym motywem do bombki. Pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.
Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

4Bombka choinkowa w pudełku Przyajciele z Północy 1 Bombka choinkowa w pudełku Przyajciele z Północy 2 Bombka choinkowa w pudełku Przyajciele z Północy 3 Bombka choinkowa w pudełku Przyajciele z Północy 4

WYMIARY: 8 cm
CENA: 39 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*