BOMBKA CHOINKOWA W PUDEŁKU ~ WIEWIÓRECZKA ~


Plastikowa, płaska bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie gładka. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę.
Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem, pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Bombka choinkowa w pudełku Wiewióreczka 1 Bombka choinkowa w pudełku Wiewióreczka 2 Bombka choinkowa w pudełku Wiewióreczka 3 Bombka choinkowa w pudełku Wiewióreczka 4

WYMIARY: 9 cm
CENA: 39 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*