BOMBKA CHOINKOWA W PUDEŁKU ~ SANTA CLAUS IS COMING TO TOWN ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Z jednej strony bombki znajduje się Święty Mikołaj z reniferem, z tyłu – jeżyk i wiewiórka. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent. Bombka w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami wysyłana jest w kartonowym pudełku.

Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 1 Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 2 Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 3 Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 4 Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 5 Bombka w pudełku Santa Claus is Coming to Town 6

WYMIARY: 10 cm
CENA: 45 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , ,Zostaw komentarz

 
*