BOMBKA CHOINKOWA W PUDEŁKU ~ LEŚNE SKARBY ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie gładka. Dodatkowo ozdobiona została elementami 3D wykonanymi perłami w płynie. O wyjątkowym charakterze tej dekoracji decyduje jednak góra bombki, na której umocowany został maleńki stroik z naturalnego suszu, gałązek leśnych, olchowych szyszek i drewnianych koralików.
Bombka zapakowana jest w ręcznie robione pudełko z tłoczonym wzorem i ozdobione brokatem. Pudełeczko przewiązane jest bordową szyfonową wstążeczką, na której zawieszona jest gwiazdka i świąteczny tag.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Komplet bombek Leśne skarby 1 Komplet bombek Leśne skarby 2 Komplet bombek Leśne skarby 3 Bombka w pudełku Leśne skarby 4 Bombka w pudełku Leśne skarby 5

WYMIARY: 6 cm
CENA: 35 PLN/ szt
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*