KASETKA NA BIŻUTERIĘ ~ W STARYM KINIE ~


Drewniana, duża kasetka na biżuterię w stylu retro, z motywem gwiazd szklanego ekranu. Szkatułka posiada trzy szuflady oraz jedną większą komorę z dużym lusterkiem. Wieko ozdobione techniką serwetkową wizerunkiem Audrey Hepburn, cieniowane farbami akrylowymi oraz szlifowane ręcznie i pokryte kilkoma warstwami lakieru o wysokim połysku. Dół kasetki pomalowany kasztanową bejcą, uwydatniającą naturalną fakturę drewna oraz dwukrotnie lakierowany bezzapachowym werniksem wodnym, półmatowym. Komorę z lusterkiem, jak i wszystkie spody szufladek zdobią tematyczne grafiki. Całość postarzana bitumem. Wszystkie krawędzie szkatułki zostały delikatnie przetarte papierem ściernym i zabezpieczone lakierem, co nadało jej niepowtarzalnym klimat retro.

Wyjątkowa rzecz, która ozdobi każdą sypialnię i pozwoli zapanować nad Twoją biżuterią, spinkami do włosów, czy innymi drobiazgami. To również wspaniały pomysł na prezent.
UWAGA! Na spodzie kasetki może znaleźć się Twoja dedykacja o całkowicie dowolnej treści!

Kasetka na biżuterię W starym kinie 1 Kasetka na biżuterię W starym kinie 3 Kasetka na biżuterię W starym kinie 4 Kasetka na biżuterię W starym kinie 5 Kasetka na biżuterię W starym kinie 6 Kasetka na biżuterię W starym kinie 7 Kasetka na biżuterię W starym kinie 8

WYMIARY: 15cm x 20cm, wys.13 cm,
głębokość komory z lusterkiem – 3,8 cm, głębokość szufladek – 2cm
CENA: 120 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 16 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*