SZKLANA BOMBKA Z OKIENKIEM ~ KONIE ~


Duża, szklana bombka choinkowa z motywem koni. Ozdobiona techniką serwetkową, malowana farbami akrylowymi, szlifowana ręcznie i wielokrotnie lakierowana werniksem wodnym. Dodatkową ozdobą bombki są spękania, wypełnione złotą porporiną, które rozchodzą się od jej góry i nadają jej charakter starego przedmiotu. Warstwowe dekorowanie bombki daje niezwykły efekt przestrzenny i pozwala na „zajrzenie do wnętrza bombki”, gdzie znajduje się drugi obrazek. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki wykończona dwoma szyfonowymi wstążkami. Bombka zapakowana jest w kartonowe pudełko.

Ten wyjątkowy przedmiot może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Do bombki możesz u nas zamówić metalowy stojak w cenie 5 PLN.

szklana-bombka-z-okienkiem-konie-1 szklana-bombka-z-okienkiem-konie-2 szklana-bombka-z-okienkiem-konie-3 szklana-bombka-z-okienkiem-konie-4 szklana-bombka-z-okienkiem-konie-5 szklana-bombka-z-okienkiem-konie-6
WYMIARY: 18 cm
CENA: 65 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 18 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*