BOMBKA CHOINKOWA ~ KRÓL KOT, KRÓL PIES ~


Akrylowa bombka choinkowa w kształcie kuli z wklęsłą ścianką, zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Świąteczny klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem i drobne cyrkonie rozmieszczone na całej bombce, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Wizerunek kota i psa z przodu bombki został otoczony złotymi kuleczkami, górę zdobi brokatowa wstążeczka. Bombka zapakowana jest w kartonowe pudełko przewiązane wstążką.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych rodziców małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoja choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent.

Do wyboru dwa wzory.

bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-1 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-2 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-3 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-4 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-5 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-6 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-7 bombka-choinkowa-krol-kot-krol-pies-8
WYMIARY: 10 cm
CENA: 29 PLN / 1 SZT
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: na zamówienie



Tagi: , , , , , ,



Zostaw komentarz









 
*