EXPLODING BOX ~ PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA – WHITE ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Wykonane z białego papieru wizytówkowego o fakturze lnu, tłoczonego w ozdobne kropeczki i serduszka. Karty na zewnętrznych ścianach pudełka zostały przeszyte wzdłuż wszystkich krawędzi, na wieczku umieszczony jest odlew z wizerunkiem dziewczynki (lub chłopca) przyjmującej Pierwszą Komunię Świętą. Ramka pokryta jest delikatnym, bardzo drobnym, lśniącym brokatem a dodatkowo zdobią ją ręcznie wykonane kwiatuszki. Z przodu pudełka widnieje napis „Pierwsza Komunia Święta”.

Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się drugie pudełeczko, do którego należy schować prezent. Pudełko jest na tyle duże, że swobodnie zmieści pieniądze lub biżuterię. Jego wieko zdobi kwiat, listki, papierowa koronka i szyfonowa wstążeczka, na której zawieszony jest tag z imieniem. Na bocznych, wewnętrznych kartach znajdują się tekturowe wycinanki, hostia, winorośl oraz suszone białe kwiatuszki związane w bukiecik.

W przypadku braku dostępności jakiegoś elementu zostanie zastąpiony innym, podobnym, kojarzącym się z sakramentem.

Nadruk życzeń o dowolnej treści w cenie pudełka. Pudełeczka te wykonywane są również w wersji biało-różowej i biało-błękitnej.

Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 1 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 2 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 3 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 4 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 5 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 6 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 7 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 7a Exploding box Pierwsza Komunia Święta 8 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 9 Exploding box Pierwsza Komunia Święta 10
WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: , , ,Zostaw komentarz

 
*