EXPLODING BOX ~ PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA – ROSE ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Zewnętrzna część wykonana z pięknego papieru z różowym nadrukiem, tłoczonego w ozdobny wzór. Karty na zewnętrznych ścianach pudełka zostały przeszyte wzdłuż wszystkich krawędzi, na wieczku umieszczone zostały ręcznie wykonane kwiaty, listki, różowe perełki i delikatne materiały. Na bawełnianej wstążce przywiązana zostałasznureczkiem zawieszka z imieniem. Z przodu pudełka widnieje napis „Pierwsza Komunia Święta”.

Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się drugie pudełeczko, do którego należy schować prezent. Pudełko jest na tyle duże, że swobodnie zmieści pieniądze lub biżuterię. Jego wieko zdobi kompozycja papierowych i naturalnych suszonych kwiatów i listków. Do tego dołączona została różowa szyfonowa wstążeczka. Na bocznych, wewnętrznych kartach znajdują się tekturowe wycinanki, symbole religijne oraz życzenia wydrukowane na kalce. Karteczki utrzymane w delikatnym, wiosennym klimacie.

W przypadku braku dostępności wzoru kart z ptaszkiem lub innego elementu, zaproponujemy inny, w podobnej kolorystyce.

Nadruk życzeń o dowolnej treści w cenie pudełka.

Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 1 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 1a EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 1b EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 2 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 2a EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 3 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 4 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 5 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 6 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 7 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 8 EXPLODING BOX Pierwsza Komunia Święta 9

WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: , , ,
2 KomentarzySzymon W
6 yearss ago


Takiego pięknego prezentu komunijnego to jeszcze nie widziałem! :) Świetny pomysł :)

    Alex
    6 yearss ago


    Dziękujemy! :-)


Zostaw komentarz

 
*