KARTKA ŚLUBNA – KOPERTA ~ TO JEST MIŁOŚĆ ~


Barwna kartka ślubna w formie koperty. Kopertowa forma karteczki pozwala w elegancki, niebanalny i wygodny sposób przekazać życzenia i gotówkę. Wykonana w całości ręcznie ze sztywnego papieru wizytówkowego o grubości 240 g i profesjonalnego papieru do scrapbookingu z pięknym nadrukiem. Klapka ozdobiona przestrzennymi kwiatami, ramką z ptaszkiem, koronką w kolorze écru oraz tekturowym napisem. Karty perforowane wzdłuż krawędzi. We wnętrzu kopertówki znajdują się życzenia dla Młodej Pary, wysuwana zawieszka oraz specjalna kieszonka na pieniądze. Całość wiązana za pomocą błękitnej wstążeczki.

W przypadku braku dostępności tego konkretnego wzoru kart lub innego elementu, zaproponujemy inny, w podobnej kolorystyce.

Personalizacja w cenie, możliwość nadruku dowolnych życzeń wraz z podpisem.

Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 1 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 2 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 3 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 4 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 5 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 6 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 7 Kartka ślubna - koperta To jest Miłość 8

WYMIARY: kartka złożona 21cm x 10cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 29 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 zł
STATUS: dostępnaTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*