EXPLODING BOX ~ CHRZEST – SARENKA ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Zewnętrzna część wykonana z pięknego papieru w różowo-białe paseczki. Karty na wszystkich ściankach pudełka perforowane wzdłuż krawędzi, karty wewnętrzne dodatkowo tłoczone. Na wieczku umieszczone zostały ręcznie wykonane kwiaty, listki i mieniący się w świetle motylek. Z przodu pudełka widnieje pokryty białym brokatem tekturkowy napis „Pamiątka Chrztu Świętego”. Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się drugie pudełeczko, do którego należy schować prezent. Pudełko jest na tyle duże, że swobodnie zmieści pieniądze lub biżuterię. Jego wieko zdobi papierowy kwiatuszek z serduszkiem oraz zawieszony na szyfonowej wstążeczce tag z imieniem dziecka.

W przypadku braku dostępności wzoru kart z sarenkami lub innego elementu, zaproponujemy podobny. Nadruk życzeń o dowolnej treści w cenie pudełka.

Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

 Exploding Box Chrzest Sarenka 1 Exploding Box Chrzest Sarenka 2 Exploding Box Chrzest Sarenka 3 Exploding Box Chrzest Sarenka 4 Exploding Box Chrzest Sarenka 5 Exploding Box Chrzest Sarenka 6 Exploding Box Chrzest Sarenka 7 Exploding Box Chrzest Sarenka 8 Exploding Box Chrzest Sarenka 9 Exploding Box Chrzest Sarenka 10 Exploding Box Chrzest Sarenka 11
WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*