KARTKA ŚLUBNA W PUDEŁKU ~ ŚLUBUJĘ CI MIŁOŚĆ ~


Ten elegancki zestaw składa się z kartki ślubnej, małej koperty na pieniądze oraz pudełeczka i pozwala w niebanalny oraz wygodny sposób przekazać życzenia i gotówkę. Całość wykonana ręcznie ze sztywnego papieru wizytówkowego o grubości 240 g i profesjonalnego papieru do scrapbookingu z pięknym, błękitnym nadrukiem. Wieko pudełeczka ręcznie przeszywane, ozdobione delikatnym materiałem, ażurową wycinanką, tekturkowym cytatem pokryty białym, lśniącym brokatem, kółeczkiem 3D z imionami Młodej Pary oraz zawieszką z datą ślubu i wstążeczkami. Karteczkę znajdującą się wewnątrz zdobią przestrzenne kwiaty, listki, gałązki, rameczka w kształcie serduszka i koronka. Na wewnętrznej karcie nadrukowane zostały życzenia dla Młodej Pary.

W przypadku braku dostępności tego konkretnego wzoru kart lub innego elementu, zaproponujemy inny, w podobnej kolorystyce.

Personalizacja w cenie, możliwość nadruku dowolnych życzeń wraz z podpisem.

Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 1 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 2 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 3 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 4 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 5 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 6 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 6a Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 7 Kartka ślubna w pudełku Ślubuję Ci Miłość 8

WYMIARY: kartka złożona 21cm x 10cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 39 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 zł
STATUS: na zamówienieTagi: , , ,Zostaw komentarz

 
*