EXPLODING BOX Z PODKŁADKAMI POD KUBKI ~ MADAME ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Zewnętrzna część wykonana z pięknego papieru z różowym nadrukiem, tłoczonego w ozdobny wzór. Karty na zewnętrznych ścianach pudełka zostały przeszyte wzdłuż wszystkich krawędzi, na wieczku umieszczone zostały ręcznie wykonane kwiaty, listki i i delikatne materiały. Na szyfonowej wstążce zawiesiliśmy tag z dedykacją.

Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się właściwy prezent – komplet sześciu drewnianych podkładek pod kubki. Umocowane są w pudełeczku za pomącą wstążki. Na bocznych, wewnętrznych kartach znajduje się gipsowy kosz z kwiatami, motylek 3D, życzenia oraz dekor nawiązujący do wzoru z podkładek.

Podkładki wykonane ze sklejki, ozdobione dwustronnie i wielokrotnie polakierowane lakierem odpornym na temperaturę.

Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 1 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 2 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 3 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 4 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 5 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 6 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 7 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 8 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 9 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 10 Exploding box z podkładkami pod kubki - Madame 11
WYMIARY: pudełko złożone 11cm x 11cm x 9cm, grubość papieru – 240 g, podkładki 10 cm
CENA: 59 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: dostępneTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*