EXPLODING BOX ~ PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA – NIEZAPOMINAJKI ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Zewnętrzna część wykonana z pięknego papieru z beżowo-błękitnym nadrukiem, tłoczonego w ozdobny wzór. Karty na wszystkich ściankach pudełka przeszyte wzdłuż krawędzi. Na wieczku umieszczone zostały ręcznie wykonane kwiaty, listki i delikatne materiały. Z przodu pudełka widnieje napis „Pierwsza Komunia Święta”.

Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się drugie pudełeczko, do którego należy schować prezent. Pudełko jest na tyle duże, że swobodnie zmieści pieniądze lub biżuterię. Jego wieko zdobi kompozycja naturalnych suszonych kwiatów. Do tego dołączona została różowa szyfonowa wstążeczka.

W przypadku braku dostępności wzoru kart z niezapomnajkami lub jakiegoś elementu, zaproponujemy inny, w podobnej kolorystyce.

Nadruk życzeń o dowolnej treści w cenie pudełka.

Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 1 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 2 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 3 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 4 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 5 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 6 Exploding Box Pierwsza Komunia Święta - Niezapominajki 7
WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*