EXPLODING BOX ~ CHRZEST / ROCZEK – VINTAGE BLUE ~


Exploding Box to niezwykły prezent. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Zewnętrzna część wykonana z pięknego papieru, ozdobiona została koronkową tasiemką i bibułowym dekorem. Karty na wszystkich ściankach cieniowane tuszem, karty wewnętrzne dodatkowo tłoczone. Na wieczku i z przodu pudełeczka umieszczone zostały metalowe dekoracje, z boku przypięty został ozdobny tag.

Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się uroczy gipsowy miś z serduszkiem ( na życzenie na serduszku wpisujemy imię dziecka) i papierowe dziecięce klocki. Na jednej z kart znajduje się koperta na pieniądze, na kolejnych życzenia i elementy dekoracyjne.

W przypadku braku dostępności wzoru kart ze zdjęć lub innego elementu, zaproponujemy podobny.

Nadruk życzeń o dowolnej treści w cenie pudełka.

Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 1 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 2 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 3 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 4 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 5 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 6 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 7 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 8 Exploding Box z misiem - Chrzest - Vintage Blue 9
WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 240 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 14 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienie / wzór papieru niedostępnyTagi: , , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*