BOMBKA CHOINKOWA ~ DZIEWCZYNKA Z KOTEM 2013 ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Z przodu bombki znajduje się dziewczynka w czapce świętego Mikołaja, trzymająca na rękach kota, tył to kolaż świątecznych elementów z napisem „Merry Christmas”. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent. Bombka w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami wysyłana jest w kartonowym pudełku (zwykłym, nie ozdobnym).

Bombka choinkowa Dziewczynka z kotem 2013 1 Bombka choinkowa Dziewczynka z kotem 2013 2 Bombka choinkowa Dziewczynka z kotem 2013 3 Bombka choinkowa Dziewczynka z kotem 2013 4

WYMIARY: 8 cm
CENA: 29 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , ,Zostaw komentarz

 
*