BOMBKA CHOINKOWA ~ ZABAWY NA ŚNIEGU 2013 ~


Plastikowa bombka choinkowa zdobiona techniką serwetkową i ręcznie malowana farbami akrylowymi. Nałożone na bombkę elementy tworzą jeden obraz. Przód i tył bombki jest podobny i przedstawia bawiące się na śniegu dzieci i pieska. Bombka wielokrotnie lakierowana bezzapachowym werniksem wodnym na wysoki połysk. Jest idealnie okrągła i gładka. Bajkowy klimat dekoracji wzmacniają elementy pokryte brokatem, skrzące się w świetle choinkowych lampek. Góra bombki została dodatkowo przyozdobiona czerwoną wstążeczką w kratkę.

Nietłukąca się bombka choinkowa to doskonały wybór dla właścicieli kotów, psów i szczęśliwych posiadaczy małych dzieci. Ta wyjątkowa rzecz może ozdobić Twoją choinkę, możesz umieścić ją na stojaku lub dołączyć do bożonarodzeniowego stroika. To również wspaniały pomysł na prezent. Bombka w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami wysyłana jest w kartonowym pudełku (zwykłym, nie ozdobnym).

Bombka choinkowa Zabawy na śniegu 2013 1 Bombka choinkowa Zabawy na śniegu 2013 2 Bombka choinkowa Zabawy na śniegu 2013 3

WYMIARY: 8 cm
CENA: 29 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN
STATUS: na zamówienieTagi: , , , , , ,Zostaw komentarz

 
*