EXPLODING BOX ~ MŁODEJ PARZE ~


Exploding Box to niezwykły prezent dla nowożeńców. Pudełko z niespodzianką łączy kartkę z życzeniami i prezent w jedną całość. Wykonane z białego satynowanego papieru i ozdobione papierem do scrapbookingu UHK Gallery. Zewnętrzne pudełko zostało ozdobione foliowanym, połyskującym papierem, który został ręcznie przeszyty wzdłuż wszystkich krawędzi i delikatnie wycieniowany tuszem. Wieczko pudełka zdobią ręcznie wykonane kwiaty, listki i bawełniana koronka. Z boku pudełeczka zwisa okrągła zawieszka z imionami Młodych. Po zdjęciu wieka, ścianki pudełka opadają tworząc kartkę z życzeniami. W centralnym punkcie znajduje się drugie pudełeczko, do którego należy schować prezent. Pudełko jest na tyle duże, że swobodnie zmieści pieniądze lub biżuterię. Jego wieko zdobi kwiat, szyfonowe wstążeczki i półperełki. Nadruk życzeń o dowolnej treści na kalce, w cenie pudełka.
Eksplodujące pudełko to alternatywa dla tradycyjnych kartek a także elegancki i niebanalny sposób na podarowanie gotówki.

Exploding Box Młodej Parze 1 Exploding Box Młodej Parze 2 Exploding Box Młodej Parze 3 Exploding Box Młodej Parze 4 Exploding Box Młodej Parze 5 Exploding Box Młodej Parze 6 Exploding Box Młodej Parze 7
WYMIARY: pudełko złożone 10cm x 10cm x 10cm, pudełko wewnętrzne 8cm x 8 cm x 4 cm, grubość papieru – 250 g
CENA: 49 PLN
KOSZT PRZESYŁKI: 12 PLN (paczka pocztowa priorytetowa)
STATUS: na zamówienieTagi: , , ,Zostaw komentarz

 
*